Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

październik 2017

Własny samochód w obcym mieście

transport, przewozy, spedycja, wypożyczalnia samochodów

Wybierając się w podróż w tereny znacznie oddalone od naszego miejsca zamieszkania warto posiadać własny środek lokomocji, tak aby w żadnym stopniu nie być uzależnionym od nieznanej nam komunikacji miejskiej czy firm przewozowych, które często wobec ludzi spoza danej aglomeracji stosują praktyki celowego wydłużania tras przejazdu, co prowadzi do większych kosztów, które jesteśmy zmuszeni ponieść. Szczególne trudności może nam sprawić wyjazd za granicę, gdyż do problemów nieznajomości terenu dochodzi również ewentualna bariera komunikacyjna. Dlatego w pewnych...

Czytaj dalej

Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3