Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

sierpień 2017

Czym charakteryzuje się dobry warsztat samochodowy

serwis instalacji lpg, warsztat samochodowy w Lublinie, mechanik w Lublinie

Jeżeli chodzi o posiadanie własnego samochodu, to na pewno jest to olbrzymi plus i wygoda. Można bowiem dojechać w dosłownie każde miejsce, które sobie tylko zaplanujemy, nie będąc ograniczonym siecią komunikacji miejskiej, ani jej zawodnością. Niestety, posiadanie swojego pojazdu to też minusy i na pewno największym z nich są koszty. Pomijając już standardowe opłaty za wszelkie ubezpieczenia itp., chodzi tu głównie o naprawy i konserwacje. Wiadomo bowiem, że w kwestii takiej jak dobry mechanik, nie można sugerować się tylko i wyłącznie ceną. Wybierając...

Czytaj dalej

Bezpieczne pakowanie

pakowanie, produkcja, wysyłka, meble, paczki

Maszyna do produkcji folii bąbelkowej może być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących biznes, w którym zajmują się między innymi wysyłką różnorodnych produktów. Niezwykle istotne przy tego rodzaju aktywności jest bezpieczne pakowanie przesyłek, które może zapewnić tylko dobra, a zarazem wydajna maszyna do pakowania. Folia bąbelkowa idealnie nadaje się do pakowania różnego rodzaju produktów. Świetnie ochroni podczas transportu zarówno małe urządzenia elektroniczne, takie jak kalkulatory, aparaty fotograficzny, telefony komórkowe, tablety...

Czytaj dalej

Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3