Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

Warsztat Samochodowy Diagnostic Car
55-011 Siechnice / k. Wrocławia, Opolska 5a
Polska,
Telefon: 695 905 995 Fax:
W obiektywie

auto

moto

motoryzacja

filtr

oszczędność

Na czym polega czyszczenie filtra cząstek stałych?

Obecność filtrów cząstek stałych w naszych samochodach zawdzięczamy w głównej mierze organizacjom pro ekologicznym. Urządzenia te zaprojektowane zostały, by zatrzymywać wydobywające się z silnika cząstki  stałe, a następnie wypalać je we wnętrzu filtra.

Oczywiście spełniają swoja rolę i w dużej mierze chronią naszą atmosferę przed emisją szkodliwych substancji, jednak przy okazji często bywają największą bolączką właścicieli aut z silnikiem Diesla. Problem pojawia się, gdy konieczne staje się czyszczenie filtra cząstek stałych.
Gdy auto wykorzystywane jet jedynie w mieście, nieregularna jazda i zbyt niska temperatura powoduje, iż cząstki stałe wewnątrz filtra nie spalają się prawidłowo. Efektem tego, jest zbieranie się sadzy w jego wnętrzu. To z kolei pociąga za sobą szereg nieprawidłowych procesów. Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest czyszczenie filtra cząstek stałych. Usługi czyszczenia dpf nie należą niestety do najtańszych. W zależności od zastosowanej metody jest to koszt od 300 do 600 zł. 
Tańsza polega na dopalaniu sadzy w trybie diagnostycznym, droższa to usuwanie jej za pomocą środków chemicznych. Choć usługi czyszczenia dpf mocno uderzą nas po kieszeni, to są bardziej optymistycznym scenariuszem niż konieczność wymiany całego filtra. W tym przypadku koszta liczone są w tysiącach złotych. Integralną częścią filtra jest również katalizator, który także należy wymienić.

Czy jako właściciele aut skazani jesteśmy na te wydatki? Czy czyszczenie filtra cząstek stałych nas nie ominie? Owszem, możemy tego uniknąć. Musimy jedynie znaleźć warsztat samochodowy usuwający filtry dpf. Coraz większa liczba kierowców decyduje się na ten krok. Koszt takiej operacji jest porównywalny do usługi czyszczenia dpf, jednak w tym przypadku mają gwarancję, że problem zatkanego filtra nie powróci.
Te oraz inne usługi oferuje polecany warsztat www.diagnostic-car.pl

Dodany przez Grażyna, w dniu 25/07/2017


Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3