Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

W obiektywie

mata bąbelkowa

opakowania zabezpieczające

narożniki ochronne

Najlepsze opakowania zabezpieczające

Coraz częściej kupujemy i sprzedajemy przedmioty w Internecie. Kuszą nas niskie ceny oraz szeroki wybór asortymentu. Kupujemy właściwie wszystko - kosmetyki, odzież, obuwie, książki, sprzęty elektroniczne, a nawet meble. 
To też szybki sposób by pozbyć się czegoś, czego już nie używamy aby odsprzedać nietrafione prezenty. Niestety, często są to łatwe do uszkodzenia przedmioty, dlatego ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu. Poczta i kurierzy nie obchodzą się w sposób łagodny z przesyłkami, dlatego często delikatny sprzęt ulega zniszczeniu. 
Mata bąbelkowa świetnie sprawdza się do zabezpieczenia mniejszych przedmiotów. Obklejona taśmą dobrze poradzi sobie ze szkłem czy ceramiką. Stosowana jest także w większych przesyłkach, ponieważ pełni rolę amortyzatora i chroni paczkę przed upadkiem czy nawet obijaniem się o inne paczki podczas wysyłki. 
Odpowiednie opakowania zabezpieczające dają nam gwarancję dostarczenia przesyłki w nienaruszonym stanie. Warto także obkleić naszą paczkę taśmą z napisem, że zawiera szkło i prosimy na nią uważać. W przypadku mebli sytuacja jest podobna - często ulegają uszkodzeniu, dlatego warto skorzystać z dodatkowej ochrony. 
Narożniki ochronne wypełnią wolne miejsce w kartonie i sprawią, że sprzęt będzie stabilnie położony. Dodatkowo takie narożniki stosowane są także do zabezpieczenia mebli przed dziećmi, które mogą łatwo na nie wpaść. To gwarancja bezpieczeństwa i dobry sposób na amortyzowanie wstrząsów podczas przewozu, a także podczas odpakowywania ich już w domu.
Producentem tego typu zabezpieczeń jest firma AIRPAG.

Dodany przez Mirek, w dniu 23/12/2017


Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3