Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

W obiektywie

transport

logistyka

przewozy

żywność

Problemy transportu żywności

W jednej z kultowych polskich komedii pada zdanie, które do dziś jest po części aktualne - że mleko ma najlepszy transport. Oczywiście wiele się od momentu zmieniło, niemniej jednak problemy z transportem żywności pozostają wciąż podobne. Głównym wymaganiem i główną trudnością jednocześnie jest odpowiednie chłodzenie podczas transportu towarów, które muszą być przechowywane w niskich temperaturach. I jak odpowiednią temperaturę zapewnić przez cały czas potrzebny na to, aby żywność dotarła miejsce.

Wciąż aktualne pozostaje pytanie, jak przewozić towary żywnościowe aby zapewnić im odpowiednie warunki w trakcie transportu przy utrzymaniu kosztów całego procesu na umiarkowanym poziomie. Wiadomo, że odpowiednie chłodzenie w trakcie przewożenia żywności po prostu zwiększa koszty. Transport żywności zawsze stanowił dla człowieka poważne wyzwanie. Musi odbywać się odpowiednio szybko, w trakcie całego procesu muszą być zachowane odpowiednie standardy i procedury. Zazwyczaj też jest to regulowane odpowiednimi przepisami prawa.

Oddzielnym problemem jest to, jak zapewnić odpowiednie warunki przy przewozie różnych produktów żywnościowych, z których każdy może mieć inne wymagania. Transport mięsa różni się przecież znacząco od transportu warzyw i owoców. Jeszcze inaczej przechowuje i przewozi się ryby czy mleko i jego przetwory. Do różnych rodzajów żywności stosuje się inne maszyny i urządzenia (nie tylko do samego przewozu, ale także do załadunku i wyładunku). A jednocześnie wciąż trzeba pamiętać o tym, aby cały proces był wystarczająco efektywny, aby maksymalnie wykorzystywać dostępne zasoby. Tak sprzęt, jak i zaangażowanych w ten transport ludzi. Maszyny, chłodnie ale i ludzie, którzy je obsługują - to wszystko kosztuje. I to wszystko wpływa na koszt przewozu, a w rezultacie na końcową cenę produktów żywnościowych w sklepie.

Więcej o transporcie żywności na stronie http://polska.raben-group.com.

Dodany przez Mirek, w dniu 14/07/2016


Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3