Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

przewozy

Własny samochód w obcym mieście

przewozy, spedycja, transport, wypożyczalnia samochodów

(...) Wybierając się w podróż w tereny znacznie oddalone od naszego miejsca zamieszkania warto posiadać własny środek lokomocji, tak aby w żadnym stopniu nie być uzależnionym od nieznanej nam komunikacji miejskiej czy firm przewozowych, które często wobec ludzi spoza danej aglomeracji stosują praktyki celowego wydłużania tras przejazdu, co prowadzi do większych kosztów, które jesteśmy zmuszeni ponieść. Szczególne trudności może nam sprawić wyjazd za granicę, gdyż do problemów nieznajomości terenu dochodzi również ewentualna (...)

Czytaj dalej

Problemy transportu żywności

logistyka, przewozy, transport, żywność

(...) aby żywność dotarła miejsce.Wciąż aktualne pozostaje pytanie, jak przewozić towary żywnościowe aby zapewnić im odpowiednie warunki w trakcie transportu przy utrzymaniu kosztów całego procesu na umiarkowanym poziomie. Wiadomo, że odpowiednie chłodzenie w trakcie przewożenia żywności po prostu zwiększa koszty. Transport żywności zawsze stanowił dla człowieka poważne wyzwanie. Musi odbywać się odpowiednio szybko, w trakcie całego procesu muszą być zachowane odpowiednie (...)

Czytaj dalej

Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3