Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

spedycja

Własny samochód w obcym mieście

przewozy, spedycja, transport, wypożyczalnia samochodów

(...) bariera komunikacyjna. Dlatego w pewnych sytuacjach, podczas wyjazdu służbowego bądź osobistego, niezbędne będzie wynajęcie samochodu, który umożliwi nam swobodne poruszanie się bez groźby zaistnienia wyżej wspomnianych sytuacji.Usługi, jakie świadczy http://www.q24wypozyczalnia.pl, są w naszym kraju ogólnodostępne. W każdej większej aglomeracji możemy odnaleźć firmy, za pomocą których zdobędzie odpowiedniej jakości pojazd, dostosowany do naszych potrzeb. Wiele placówek, poza stacjonarną siedzibą, prowadzi swą (...)

Czytaj dalej

Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3