Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

transport

Własny samochód w obcym mieście

przewozy, spedycja, transport, wypożyczalnia samochodów

(...) działalność także w oparciu o internet. Mobilne wypożyczalnie są bez wątpienia bardzo wygodnym rozwiązaniem.Sprawdzają się w szczególności właśnie podczas wyjazdów zagranicznych. Korzystając z szerokiej oferty takiego przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie na odpowiednio przygotowanej stronie wybrać stosowny kraj, miasto, a także dokładną destynację, gdzie dany samochód ma zostać dostarczony. Najczęściej wynajem samochodu online jest odpowiednio poszerzony o usługi dodatkowe. Nic więc nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby (...)

Czytaj dalej

Problemy transportu żywności

logistyka, przewozy, transport, żywność

(...) standardy i procedury. Zazwyczaj też jest to regulowane odpowiednimi przepisami prawa.Oddzielnym problemem jest to, jak zapewnić odpowiednie warunki przy przewozie różnych produktów żywnościowych, z których każdy może mieć inne wymagania. Transport mięsa różni się przecież znacząco od transportu warzyw i owoców. Jeszcze inaczej przechowuje i przewozi się ryby czy mleko i jego przetwory. Do różnych rodzajów żywności stosuje się inne maszyny i urządzenia (nie tylko do samego (...)

Czytaj dalej

Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3