Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

transport chłodniczy

Transport międzynarodowy

spedycja międzynarodowa, transport chłodniczy, transport międzynarodowy do włoch

(...) klientów. Po pierwsze flota musi być sprawna i dostępna całą dobę. Po drugie personel, a więc przede wszystkim zatrudnieni kierowcy, to osoby z doświadczeniem, charakteryzujące się spokojem i dobrą orientacją w terenie oraz przepisach drogowych poszczególnych państw. Biorąc pod uwagę na przykład transport międzynarodowy do Włochy, należy zdać sobie sprawę, że trasa będzie wiodła przez kilka innych krajów, niejednokrotnie charakteryzujących się odmiennymi przepisami. Specyficzną gałęzią transportu jest przewóz żywności, czyli tak zwany transport chłodniczy. (...)

Czytaj dalej

Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3