Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

W obiektywie

transport międzynarodowy do włoch

spedycja międzynarodowa

transport chłodniczy

Transport międzynarodowy

Obecnie coraz więcej firm krajowych oferuje swoje produkty poza granicami kraju. Pojedyncze przesyłki realizowane są najczęściej przez firmy kurierskie. Natomiast jeżeli w grę wchodzi duży i regularny transport, wówczas dobrze jest posiadać własną flotę samochodową. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być także podjęcie współpracy z firmą transportową, jednak w tym wypadku ważne jest określenie warunków korzystnych dla obu stron. 
Spedycja międzynarodowa to już od kilku lat pewne źródło dochodu. Ważne jest, aby firma spedycyjna spełniała kryteria zadowalające klientów. Po pierwsze flota musi być sprawna i dostępna całą dobę. Po drugie personel, a więc przede wszystkim zatrudnieni kierowcy, to osoby z doświadczeniem, charakteryzujące się spokojem i dobrą orientacją w terenie oraz przepisach drogowych poszczególnych państw. Biorąc pod uwagę na przykład transport międzynarodowy do Włochy, należy zdać sobie sprawę, że trasa będzie wiodła przez kilka innych krajów, niejednokrotnie charakteryzujących się odmiennymi przepisami. 
Specyficzną gałęzią transportu jest przewóz żywności, czyli tak zwany transport chłodniczy. Usługa ta jest oferowana m.in na stronie http://maripol.pl/oferta.html i wyróżnia się on przede wszystkim tym, że może być realizowanych przez całą dobę i nie obejmują go zakazy dotyczące innych rodzajów transportu, jak na przykład zakaz jazdy w święta i niektóre weekendy. Ciężarówki transportujące żywność i inne towary łatwo psujące się to specjalistyczne pojazdy chłodnicze utrzymujące przez całą trasę stały poziom temperatury bez względu na warunki atmosferyczne. Transport międzynarodowy to z jednej strony zajęcie bardzo ciekawe, ale także niezwykle wymagające.

Dodany przez Zdzisław, w dniu 28/03/2018


Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3