Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

transport międzynarodowy do włoch

Transport międzynarodowy

spedycja międzynarodowa, transport chłodniczy, transport międzynarodowy do włoch

(...) Obecnie coraz więcej firm krajowych oferuje swoje produkty poza granicami kraju. Pojedyncze przesyłki realizowane są najczęściej przez firmy kurierskie. Natomiast jeżeli w grę wchodzi duży i regularny transport, wówczas dobrze jest posiadać własną flotę samochodową. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być także podjęcie współpracy z firmą transportową, jednak w tym wypadku ważne jest określenie warunków korzystnych dla obu stron. Spedycja międzynarodowa to już od kilku lat pewne źródło dochodu. Ważne jest, aby firma spedycyjna spełniała kryteria zadowalające (...)

Czytaj dalej

Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3