Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

warsztat samochodowy w Lublinie

Czym charakteryzuje się dobry warsztat samochodowy

mechanik w Lublinie, serwis instalacji lpg, warsztat samochodowy w Lublinie

(...) Jeżeli chodzi o posiadanie własnego samochodu, to na pewno jest to olbrzymi plus i wygoda. Można bowiem dojechać w dosłownie każde miejsce, które sobie tylko zaplanujemy, nie będąc ograniczonym siecią komunikacji miejskiej, ani jej zawodnością. Niestety, posiadanie swojego pojazdu to też minusy i na pewno największym z nich są koszty. Pomijając już standardowe opłaty za wszelkie ubezpieczenia itp., chodzi tu głównie o naprawy i konserwacje. Wiadomo bowiem, że w kwestii takiej jak dobry mechanik, nie można sugerować się tylko i wyłącznie ceną. (...)

Czytaj dalej

Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3