Współpraca z wieloma firmami rent a car pozwala nam oferować tylko najlepsze, sprawdzone samochody do wynajęcia w dużym wyborze, w wielu lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnych cenach.  
Kontakt z nami

Kontakt

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę na wynajem na czas od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że podasz nam swoje preferencje dotyczące samochodu. Skierujemy zapytanie do wszystkich firm, z którymi współpracujemy lub, jeśli to nie wystarczy, do wszystkich firm, które znamy. Możliwe, że przedstawimy oferty z kilku źródeł tak, aby zmaksymalizować efekt rozsądnej ceny i/lub dobrego jakościowo samochodu.

Wynajem samochodów dynamicznie rozwija się już od wielu lat. Pojawianie się wielu wypożyczalni samochodów, spowodował spadek cen wynajmu aut. Z czasem do branży rent a car oprócz katowickiej wypożyczalni q24 wkroczyły fachowe pojęcia typu: wynajem krótkoterminowy, wynajem średnio-terminowy, wynajem długoterminowy.

W obiektywie

transport

przewozy

spedycja

wypożyczalnia samochodów

Własny samochód w obcym mieście

Wybierając się w podróż w tereny znacznie oddalone od naszego miejsca zamieszkania warto posiadać własny środek lokomocji, tak aby w żadnym stopniu nie być uzależnionym od nieznanej nam komunikacji miejskiej czy firm przewozowych, które często wobec ludzi spoza danej aglomeracji stosują praktyki celowego wydłużania tras przejazdu, co prowadzi do większych kosztów, które jesteśmy zmuszeni ponieść. Szczególne trudności może nam sprawić wyjazd za granicę, gdyż do problemów nieznajomości terenu dochodzi również ewentualna bariera komunikacyjna. Dlatego w pewnych sytuacjach, podczas wyjazdu służbowego bądź osobistego, niezbędne będzie wynajęcie samochodu, który umożliwi nam swobodne poruszanie się bez groźby zaistnienia wyżej wspomnianych sytuacji.

Usługi, jakie świadczy http://www.q24wypozyczalnia.pl, są w naszym kraju ogólnodostępne. W każdej większej aglomeracji możemy odnaleźć firmy, za pomocą których zdobędzie odpowiedniej jakości pojazd, dostosowany do naszych potrzeb. Wiele placówek, poza stacjonarną siedzibą, prowadzi swą działalność także w oparciu o internet. Mobilne wypożyczalnie są bez wątpienia bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Sprawdzają się w szczególności właśnie podczas wyjazdów zagranicznych. Korzystając z szerokiej oferty takiego przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie na odpowiednio przygotowanej stronie wybrać stosowny kraj, miasto, a także dokładną destynację, gdzie dany samochód ma zostać dostarczony. Najczęściej wynajem samochodu online jest odpowiednio poszerzony o usługi dodatkowe. Nic więc nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby pojazd wyposażyć również w m.in. fotelik dla dziecka, nawigację GPS, telefon komórkowy, a nawet łańcuchy na koła w razie trudnych warunków atmosferycznych.

Bardzo korzystne jest także to, iż udostępniane są nam specjalne przygotowane pakiety, które dotyczą różnych rodzajów aut (od zwykłych "compactów", po limuzyny, vany i busy), a także okresów wypożyczenia. Samochód bowiem możemy wynająć na dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok. Wszystko zależy od tego, jakiego typu jest nasz wyjazd, a także ile jesteśmy w stanie zapłacić.

Dodany przez Mirek, w dniu 09/10/2017


Przewozy Transport Auto Filtr Logistyka Mata bąbelkowa Meble
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3